Amasya Devren Kiralık Çiçekçi Dükkanı Amasya Devren Satılık Çiçekçi Dükkanı

Amasya Devren Kiralık Çiçekçi Amasya Devren Satılık Çiçekçi Dükkanı

 

Çiçek satışı için sizlere güzel bir gelecek sunuyoruz. 20 yıllık emeğimizin karşılığında hazır bir site aracımız ile işyerinizdeki satışları artırmanızı ve para kazanacağınız bir sistemi size uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Merkez ve ilçelerinde online satış web sitemizi yıllık kiralama hizmeti verilecektir. Ayrıntılı bilgi için ; İletişim Telefonumuz ;

 

Tlf ; 0 552 383 36 48   Whatsaap soldaki logoyu tıklayarak site şifremizi alabilirsiniz.

 

[email protected] E-mail adresine adınızı , firma isminizi , cep telefonunuzu yazarak tarafımıza bilgi gönderiniz. Sistemimize giriş şifresi ile birlikte size detaylı bilgi verilecektir. Sisteme giriş yapabilmek için tarafımıza mesaj , çiçek firma isminizi yazmanız gerekmektedir.

 

Sahibinden.com İlan numarası ; İlan No 879622273

 

sahibinden.com linki ; https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-is-yeri-devren-kiralik-ankara-kiralik-devren-cicekci-dukkani-sanal-cicekci-siteleri-879622273/detay

 

ANKARA DIŞI 81 İLDE SADECE 81 ÖZEL ÇİÇEKÇİ ESNAFIMIZA KİMSEYE BAĞLI OLMADAN , ÖZGÜRCE , ZEVKLE ÇİÇEK SATIŞI YAPMA YOLUNU AÇIYORUZ. HANGİ İLDE ÇİÇEK HİZMETİ VERİYORSANIZ YUKARIDAKİ LİNKLERİMİZDEN BİLGİ SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.

 

www.ilismicicek.com ve www.ilismicicek.org kalıp sitelerimiz ile bulunduğunuz İl de çiçek siparişi verecek müşterileriniz sizin sitenize muhakkak giriş yapacak ve sizi görecekler.

 

İl ve ilçe ile ilgili kiralık devren çiçekçi işyerleri hakkında bilgiye yukarıdaki il bilgilerinden ulaşabilirsiniz.