Bartın Çiçekçi Firması

Bartın Çiçekçi firması kiralaması hizmeti verilecektir.

Türkiye İl çiçek siteleri yıllık kiralama hizmeti verilecektir. İster tek tek ister tamamını kiralama olarak satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki il’lerden varolan İl bilgisine ulaşarak o il çiçek sitesini hazır olarak yıllık kiralama yapabilirsiniz..

Adana Çiçek Siparişi verin Adıyaman çiçek siparişi Afyon çiçek yolla Ağrı çiçek gönder Aksaray çiçek gönderme Amasya çiçek gönder Ankara çiçekçi Antalya çiçek satışı Ardahan çiçek satışı Artvin çiçekçilik Aydın Çiçekçiler Balıkesir Çiçek Bartın Çiçekçi Batman Çiçek Gönder Bayburt çiçek Bilecik Çiçekçi Bingol Çiçekçi Bitlis çiçekçiler Bolu çiçekçilik Burdur Çiçekçi Bursa çiçek siparişi Çanakkale Çiçekçi Çankırı Çiçekçi Çorum Çiçekçi Denizli Çiçekçi Diyarbakır Çiçekçi Düzce Çiçek Edirne çiçekçi Elazığ Çiçekçi Erzincan Çiçek Erzurum Çiçekçi Eskişehir çiçekçiler Gaziantep Çiçekçi Giresun Çiçekçi Gümüşhane Çiçek firmaları Hakkari Çiçekçiler Hatay Çiçekçiler Iğdır Çiçekçiler İsparta Çiçekçiler İstanbul Çiçek satışı İzmir Çiçekçiler Kahramanmaraş Çiçekçi Karabük Çiçekçi Karaman Çiçekçi Kars Çiçekçi Kastamonu Çiçek Kayseri Çiçekçi Kırıkkale Çiçekçilik Kırıklareli Çiçekçi Kırşehir Çiçekçi Kilis Çiçekçi Kocaeli - İzmit çiçekçi Konya Çiçek Kütahya Çiçekçi Malatya çiçekçi Manisa Çiçekçi Mardin Çiçekçi Mersin Çiçekçi Muğla çiçekçiler Muş Çiçekçi Nevşehir Çiçekçi Niğde Çiçek Ordu Çiçekçi Osmaniye Çiçek Sakarya Çiçek Samsun Çiçekçi Siirt Çiçekçi Sinop Çiçekçi Sivas Çiçekçi Şanlıurfa Çiçek Şırnak Çiçekçi Tekirdağ Çiçekçi Tokat Çiçekçiler Trabzon Çiçekçi Tunceli Çiçekçi Uşak Çiçekçi Van Çiçekçiler Yalova Çiçekçi Yozgat çiçekçi Zonguldak Çiçekçi

 

BARTIN KİRALAMA
YAPACAĞINIZ ÇİÇEK İL BİLGİSİ İÇİN
YUKARIDAKİ HARİTADAN
İL’İ BULUN VE TIKLAYIN

KİRALAMA YAPACAĞINIZ İL BİLGİSİ İÇİN GÜNLÜK AYLIK ZİYARETÇİ SAYILARI SİZİNLE PAYLAŞILACAKTIR.

Örnek olması açısından www.bartincicek.com Alan adı şu anda yayında ve faaliyettedir.

Diğer yayına verilecek sitelerden biriside  www.bartincicek.org  olacaktır.

Size yapılacak hizmetler ;

* www.bartincicek.com alan adı yazılımı ile birlikte 2 adet daha Bartın çiçek web sitesi yayında olarak verilecektir. Toplamda 3 siteniz olacak. Hem sizin hem sitelerimizin hit kaybetmemesi için yazılımcı çalışanlarımız site düzenlemeleri yapacaktır. Yıllık 3 site kiralama bedeli 20.000 TL olacaktır. Sözleşme sonunda 1 hafta içerisinde siteniz hazır hale gelecektir. Web uyumlu , mobil uyumlu ve hem web hem mobil uyumlu olarak 3 siteniz yayın hayatında olacaktır. Ziyaretçi günlük , haftalık ve aylık olarak istendiğinde tarafınıza gönderilecek ve ziyaretçi ortalamalarınıza göre web sitelerinde gerekli düzenlemeleri yapabileceksiniz.

AYRINTILI BİLGİ ;

STOPAJ YOK , ELEKTRİK YOK , AYLIK KİRA YOK , SU YOK , DÜKKAN AÇILDI KAPANDI YOK 24 SAAT AÇIK , MÜŞTERİLERİNİZ DÜKKANINIZIN ÖNÜNDEN GEÇEN KADAR DEĞİL TÜM ANKARA VE TÜM ANKARA SEMTLERİ OLSUN.

1999 YILINDAN BERİ FAALİYETTE OLAN ANKARA , İSTANBUL , İZMİR AĞIRLIKLI ÇİÇEK SATIŞI , UÇAN BALON SATIŞI , AYI BUKETİ SATIŞI FAALİYETİNDE BULUNDUĞUMUZ ÇİÇEKÇİ DÜKKANLARIMIZ 1 YILLIK KİRALAMA YAPILACAKTIR.

1999 Yılında Ankara merkezli olarak yayın hayatına verdiğimiz .com alan adları ağırlıkta www.ilismicicek com ve org alan adlarımız , www.ilceismicicek com net ve org alan adlarımız , www.semtismicicek com net ve org alan adlarımız 1 yıllık devren kiraya verilecektir.

Sitelerimiz şu anda 2 sunucu , 13 farklı hosting server , Tamamı ssl li , web uyumlu , mobil uyumlu ve web mobil uyumlu olarak hizmet vermektedir.

Sitelerimizin Ortak Özellikleri ;

Sınırsız ürün yerleştirme , kategorisel ürün yerleştirme , Otomatik arama motorlarına kayıt , Fiyat güncellemesi 6 saat içerisinde tüm sitelerde kendiliğinden güncellenir , her site fiyatlandırması değişik olabilmektedir , Her site ürün açıklaması değişik olarak düzenlenmiştir , Yönetim Panelli , Toplu ürün güncelleme , Manuel ürün güncelleme , Ürün ekleme , ürün silme , ürün düzenleme , 3750 den fazla kategorilere ayrılmış ürün ve resimleri , Kolay kategori ekleme , Kategori silme , kendin yap özelliği , Sipariş panelli , Tüm siparişler tek panelden yönetilmektedir , online destek , Whatsaap destek uyumlu , Siparişin hangi siteden ve ip adresi ile birlikte site ismi ile bilgi gelecek , Müşteri sipariş takip düzenli , Mesafelere göre farklı nakliye hizmeti artırılabilir yada azaltılabilir , İl , İlçe ve semtlere göre servis bölgesi seçilebilir fiyatlandırma yapılabilir , Semt kısıtlaması yapılabilir , ürün puanlama , ürün resmi siparişlere göre kendiliğinden sayfa üstüne doğru hareket etmektedir , tüm müşteri soruları tek panelden kolayca tek tıklama ile cevaplandırılabilir , Mail atılabilir yada müşteri siparişi ile ilgili tüm bilgiler tek panelden yapılabilir. İster sanal pos ister mobil pos olarak kullanılabilir , Müşteri siparişleri panelden yazılıp onaylama sürecine yerleştirilebilir. Farklı tasarım seçenekleri ile 10 saniye içinde site farklı tasarım haline geçebilir. Meta ve keyword ekleme ve farklı özellikler ile site güncelliği tutunabilmektedir. Bu ve buna benzer daha onlarca özellik ile ilkokul seviyesindeki bir kişinin dahi kolayca anlayabileceği bir yapıda yazılan yazılımımız tarafımdan yazılmış olup günün eksik ve ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

HİÇBİR EK ÜCRET MASRAF YOK

DOMAİN , ALAN ADI , HOSTİNG ÜCRETİ , SSL ÜCRETİ YOK , ALAN ADI İLE 15 GÜN İÇERİSİNDE SATIŞ YAPMAYA BAŞLAYIN. 20 YILLIK HER BİRİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ALAN ADLARI İLE HEM ANKARA HEM DE TÜM TÜRKİYE GENELİNDE SEKTÖRE GÜZEL BİR KATILIM YAPIN.

NE GEREKİYOR ?

Bir çiçekçi dükkanınız var ve bu sistemden hemen yararlanmak için birkaç telefon , bilgisayar ve yazıcıya ihtiyacınız var. sitenin tamamen sizin kontrolünüz haline geçmesi 15 gün içerisinde gerçekleşecek ve en son siteniz yayına geçtiği anda süre başlayacaktır. Kıyıda köşede nerede olduğunuzun önemi yok. Siz her yerde hizmet vermektesiniz. Yeni bir sektöre girecekseniz ve çiçekçilik mesleğini yapmaya karar verdiyseniz 39 yıllık deneyim 22 yıllık internet deneyimimiz size oldukça yol kat ettirecektir. Telefonlara bakacak düzgün eğitimli birkaç bayan personel ve çiçekleri yapacak ustalar sizi 50 yıllık bir firma gibi günlük siparişler ile kazanmaya başlatacaktır.

BİZ NE YAPIYORUZ ?

Sitelerin yayında ve açık kalması için teknik destek veriyoruz , Her ay sizin belirlediğiniz İl , İlçe , Semt için yada çiçek sektöründeki hizmetlere uygun 1 site yapıyoruz. Bunun için ekstra ücret almıyoruz. 12 ay içerisinde 12 siteyi panelinize yerleştiriyor ve ziyaretçi almanız için çaba sarf ediyoruz. İlgili sözleşmeden sonra her ay yapılacak 1 adet site o ay içerisinde sizlere bilgi olarak verilecektir.

BEN BUNDAN NE KAZANIRIM ?

düzgün bir sistem yapılandırması ile 14 şubat sevgililer günü , Anneler günü , 24 kasım öğretmenler gününden birisinde kolayca çıkarabilirsiniz. Yine aynı şekilde fiyatlandırma politikanız ile en önemlisi servis düzen ve uygun fiyat ayarlaması ile kazancınızı artırmak sizin elinizdedir. Sistem size günlük müşteriler getirecektir. Önemli olan kaliteli hizmet ve işinize duyduğunuz saygıdır. Bu şekilde sürekli müşteri kazanabilirsiniz.

SİTELERDEKİ TELEFON VE E-MAİL ADRESLERİ HAKKINDA NE YAPILACAK ?

Sitelerdeki telefon numaraları için var olan kendi numaralarınız sitelere eklenecek , Yeni alınacak telefon ve iletişim konularında size ait olan yeni hatlar sisteme eklenecektir. Yine aynı şekilde e- mail adresleri size ait olan sizin tarafınızdan yönetilecek ortak e-mail adresine yönlendirilecektir. Tüm bu işlemler tarafımızdan yapılacaktır.

BEN TASARIM ANLAMAM , BU KADAR SİTEYİ NASIL KONTROL EDECEĞİM VE TAKİP EDECEĞİM ?

Bu konuda ilkokul düzeyinde sadece birkaç tuşa basarak siparişlerinizi onaylayabilir , aynı panelde müşterilerinize durum bilgisi verebilir ve siparişleri tek bir panelden yönetebilirsiniz. Sizin için en önemli nokta telefonlara bakacak düzgün konuşan bay – bayan personel ve siparişleri hazırlayacak bir ustadır. Sistem çok basit ve kolay hazırlanmıştır. Siteler ile ilgili ben hiç birşey yapmak istemiyorum deseniz dahi sistem size müşteri getirmeye devam edecektir.

SİTELERİN ZİYARETÇİ ORANLARI NASIL ? GÜNLÜK KAÇ TIKLAMA GİRİŞİ OLUYOR ?

Site için ziyaretçi giriş ve çıkışlarımız hosting firmamızda , sunucularımızda ve gerçek trafik oranlarını sayan firmalar tarafından bağımsız olarak ip adresi kayıt edilerek sayılmaktadır. Log kayıtları firmalar tarafından ve bizim tarafımızdan tutulmaktadır , Reklama para vererek ziyaretçi müşteri kazanmak isteyen firmalar için bulunulan il için ziyaretçi rakamları gerçekten üst rakamlardır. Özel günlerde bu trafik aşırı artmaktadır. Bu trafiği firma olarak sizde artırabilir yada azaltabilirsiniz. Yeni ürün ekleme yeni kategoriler ekleme ile ziyaretçi sayacınız tavan bulacaktır. Kendimize ait arama motorunda tüm siteleri yayınlamaktayız. 14 şubat sevgililer günü , dünya kadınlar günü , Anneler günü , Öğretmenler günü , Yılbaşı , Babalar günü , 10 kasım , Tıp bayramı tarihlerinde trafiğimiz aşırı artmaktadır. Sağdaki menüden görülebilir. Birkaç tane örnek sunduk tüm liste ve sitelerin hitleri aylık olarak elimizde mevcut olup istendiğinde paylaşılacaktır. Tüm istatisliklerimiz sözleşmeden sonra istemeniz halinde her ay düzenli olarak sizlere gönderilebilir. Ziyaretçi giriş ve çıkışlarını sizde bu şekilde görebilir ve ürünlerinizde fiyatlandırmalarda buna göre düzenleme yapabilirsiniz.

TEKNİK DESTEK DIŞINDA NE TÜR DESTEKLER VEREBİLİRİZ ?

Bilgisayarınız , yazıcınız , sanal santral modeminiz ve internetiniz hazırsa İlk olarak işyerinizde ilgili sistemin kurulumu , telefon ve sanal santral kurulumu , İnternet arama motoru busines kayıtları , Banka sanal pos başvuru ve süreci , Sanal posun sitelere uyumlu hale getirilmesi , siparişlerin yolda dahi cep telefonundan kontrol edilecek düzeye gelmesi ve en son olarak yönetim paneli , sipariş süreci hakkında 1 günlük eğitim verilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Sitelerimiz yüzde 99.999 Uptime – çalışma halinde olmaktadır. Yine de yaşanılan teknik sorunlarda kapalı kalan süre yıla ilave edilecektir. Biz teknik olarak sitelerin yayında kalması için size destek vereceğiz. Sistem kusursuz olarak çalışmakta ve birkaç siparişten sonra kolayca sistem anlaşılabilmektedir. Siz siparişi alacak , görüşme yapacak , ürünü hazırlayacak ve teslim edeceksiniz.

SİTELERİN İSİMLERİ VE İŞLEVİ HAKKINDA NASIL BİLGİ ALABİLİRİM ?

Çiçek sitelerimiz Ankara ili için kalıp ilk alınan domain olup yine aynı şekilde diğer illerdede ilk alınan domainlerdir. İLİSMİCİCEK şeklinde com ve org domainleridir. Birkaç domain dışında tüm domainler tarafımıza aittir. Ankara ilçelerinin tamamı İLÇEİSMİÇİÇEK com , net ve org domainleridir. Semt isimleri yine aynı şekilde SEMTİSMİCİCEK com , net ve org dur. İstanbul ve birkaç il için ilismicicek com alan adlarının yanında ilçeismicicek com alan adları zamanında ilk alınan kalıp domain isimleridir. Görüşme sürecinde tüm alan adları isim isim verilecek ve panele yerleştirilecektir.

NELER KISITLI OLACAK ?

Site içerisine reklam koyamazsınız , siteden reklam gelirleri elde edemezsiniz , site hitini düşürecek yanlış yayın politikası geliştiremezsiniz , gizli kelime yerleştirmesi yada spam içerik ilave edemezsiniz. Adult pornografig ve kumar içerik ve reklamları yerleştiremezsiniz. Kişilerin 3 cü bilgilerini yayınlayamaz kişilerin özel mesaj ve siparişlerini notlarını uluorta dağıtamaz yayınlayamazsınız. Bu tarz uygulamalarda ilgili site kapatılır. Yayın şifrelenerek site ulaşıma kapatılır. Hosting , domain ve server kiralama ücreti iade edilmez.

1 YILLIK ÜCRET NEDİR ?

20.000 TL

BEN NE ALACAĞIM ?

Size yönetim paneli şifresi ile operator paneli şifresi verilecek. Tüm sitelerde telefon numaranız iletişim mail adresiniz , destek whatsaap bilgileriniz ile birlikte bize ulaşın linkleri verilecek. Yönetim panelinden tüm içeriğe ilave yapabilir silebilir ekleme yapabilirsiniz. Yönetim tümden sizin elinize geçecek. Siparişleri siz kontrol edecek ilgili düzen sağlayıcı siz olacaksınız. Ürün ekleyebilir ve ürünleri silebilirsiniz. Genel temalarda değişiklik yapılmaz. Yeni yapılan temalar belirlenmiş kriterlerimize göre yapılmaktadır. Kurulu bir sistem alacak ve hiçbir emek harcamadan gelir elde etmeye başlayacaksınız.

BİR YIL SONRA ÜCRET NE OLACAK ?

Ücret domain alışlarına göre değerlendirilecektir. Kiralama yaptığınız tarih ile kiralamanın bittiği tarih arasındaki domain ücretleri aradaki fark oran belirlenerek düzenleme yapılacaktır. Uygulamamızdan kazandığınız müddetçe ilk kiralayan anlayışı devam edecektir. Siz 1 yıl sonunda bu sistemimizden çıkmak isterseniz ilgili hesabınız süre dolumundan sonra kapatılacaktır. Devam etmek istediğinizde asla ve asla aşırı fiyat politikası ile işlem yapılmayacak sözleşmenin dışına çıkılmayacaktır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen [email protected] adresine adınızı , telefon numaranızı , Firma ismini ve açık adresinizi yazarak tarafımıza bilgi gönderiniz. Size dönüş yapılacaktır.

Ayrıntılı bilgi için ;

İletişim Telefonumuz ;

Tlf ; 0 552 383 36 48